İPTAL & İADE KOŞULLARI

 

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor? 

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 1 hafta içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz. 

İade edeceğiniz ürünü, faturanızın "İade Formu" bulunan nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, kargo ile göndermenizi rica ederiz. 

İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir. 

Elime ulaşan ürün için beden/numara değişimi yapabilir miyim? 

Stok da Talep ettiğiniz ürünler mevcut ise değişim yapılabilmektedir, değişim yapılacak ürünler ile talep ettiğiniz ürünler arasında fiyat farkı varsa bu farkı ödemeniz halinde değişim sağlanır. 

Siparişimde değişiklik yapabilir miyim? 

Siparişiniz yola çıktıktan sonra maalesef siparişlerde değişiklik ve iptal yapılamamaktadır. 

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim? 

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için tıklayabilir ya da [email protected]  adresine e-mail gönderebilirsiniz. 

Siparişimin alıcı kişisini değiştirebilir miyim? 

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise alıcı kişi bilgisini değiştirebilirsiniz. Yeni alıcı bilgilerini iletmek için tıklayabilir ya da [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz. veya 0 532 614 6146 Numaralı telefondan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Siparişim ben adresimde yokken gelmiş. 

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunmamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz www.bahtiyaripek.com.tr'a iade edilir. Bu durumun oluşması durumunda sizinle iletişim kurup ürünü tekrar tarafınıza göndeririz.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim? 

İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz "Sipariş Hazırlanıyor " ya da "Kargoya Verildi" statüsünde değilse siparişinizi iptal edebilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi "Mesaj göndermek istiyorum" butonuna tıklayarak ya da [email protected]bahtiyaripek.com.tr adresine e-mail göndermenizi veya 0 532 614 6146 No'lu Telefondan bizimle iletişim kurmanızı rica ederiz.