Beyaz Çizgili Renkli El Dokuma Çocuk Bornoz (brnz08)

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺120,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺90,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 5
Tahmini Teslim Süresi : 2 Gün
₺22,50 'den başlayan taksitlerle
Logooo
EL DOKUMASI ÇOCUK BORNOZ


BEDEN: 3 - 6  Yaş Arası Standart Kilolarda olan Çocuklar için Uygundur.

%100 Pamuk 

UZUNLUK: 60-65 cm Arasında

Uzun Süre Kalitesi bozulmayan bir üründür.
Sağlığa Zararlı Olacak maddeler İçermez. 
Senelerin Dokumacılık Tecrübesi El işçiliği ve tezgah dokumacılığı ile harmanlanıp
Bitkisel KÖK boyalar kullanılarak Boyanmış olup, En iyi Pamuktan üretilmiştir.

 

BORNOZ 

Su emme özelliğinden dolayı tüm evlerde, ofislerde havlular kullanılır. Havluların türlerine göre kullanım alanları da farklılık gösterir. El-yüz havlusu, ayak havlusu, mutfak havlusu gibi türleri vardır. Evlerde sıklıkla kullanılan havlu türlerinden biri de bornozlardır. Banyo sonrası kurulanmak için kullanılan bornozlar bir tür havlu çeşidi olmasına karşın sadece su emme özelliği için tercih edilmez.

Bornozlar için su emme özelliğinin yanı sıra yumuşak olması da aranan bir özelliktir. Ancak bornozların kalitesine göre yumuşaklıkları da farklılık gösterir. Her ne kadar yumuşak bir bornoza sahip olsanız da bornozun yumuşaklığını korumakta önemli bir noktadır. Bu nedenle bornozun yıkanma şekli oldukça önemlidir. Doğru şekilde yıkanmayan bornozlar zaman içerisinde yumuşaklıklarını kaybeder. Buna ek olarak çabuk yıpranırlar ve eskirler.  

 

BORNOZ NASIL YIKANIR ?

 

Çamaşır Makinesinde Yıkama

 

Bornozlar çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkanabilen eşyalardandır. Ancak yıkamadan önce bakım etiketindeki talimatları okumak gerekir. Bornozlar bir havlu türü olduğu için doğru sıcaklıkta ve doğru miktarda yıkanmadıkları takdirde hem yumuşaklıklarını kaybederler hem de çabuk deforme olurlar.

Bornozunuzu çamaşır makinesinde yıkamak istiyorsanız bornozunuzun rengine yakın renkler ile birlikte yıkayın. Daha farklı renkler ile birlikte yıkamak çamaşırların renklerinin birbirine geçmesine neden olabilir. Bornozlar duş sonrası kullanılan havlular olduğu için çok sık yıkanmalarına gerek yoktur. Ancak yıkanacağı zaman 40 dereceden yüksek sıcaklıklarda yıkanmamalıdır.

Çamaşır makineleri tam dolu olmadığı zaman daha etkili çalıştıkları için benzer renkler olmaması durumunda sadece bornozunuzu makinenin içine yerleştirebilirsiniz. Uygun miktarda deterjan ve yumuşatıcı da doğru gözlere doldurduktan sonra yüksek devirlerde sıktırmadan yıkayın.

Elde Yıkama

Eğer bornozunuzu elde yıkamak istiyorsanız öncelikle bornozun sığabileceği büyüklükte bir kova ya da leğen ayarlayın. Daha sonra 30-40 derece civarında sıcak su ile kovanın ya da leğenin 3’te 2’sini doldurun. Sıcak suyun üzerine bornozunuzu da koyun.

Bornoz renginize göre en uygun çamaşır deterjanını seçerek bir miktar çamaşır deterjanı ilave edin. Ardından da çitileyerek ya da çiğneyerek bornozunuzu yıkamaya başlayın. Bu şekilde iyice yıkandığına emin olduğunuzda tüm suyu boşaltıp aynı sıcaklıkta su ile tekrar doldurun. Temiz su ile kovayı ya da leğeni doldurduktan sonra tekrar çitileyerek ya da çiğneyerek bornozunuzda kalan tüm deterjanı arındırın.

NOT: Bornozunuzun istediğiniz gibi kokması için esanslı doğal yağlar da kullanabilirsiniz.

Benzer Ürünler
Etiketler
Beyaz, Beyaz Çizgili, Beyaz Çizgili Renkli, Beyaz Çizgili Renkli El, Beyaz Çizgili Renkli El Dokuma, Beyaz Çizgili Renkli El Dokuma Çocuk, Beyaz Çizgili Renkli El Dokuma Çocuk Bornoz, Beyaz Çizgili Renkli El Dokuma Bornoz, Beyaz Çizgili Renkli El Çocuk, Beyaz Çizgili Renkli El Çocuk Bornoz, Beyaz Çizgili Renkli El Bornoz, Beyaz Çizgili Renkli Dokuma, Beyaz Çizgili Renkli Dokuma Çocuk, Beyaz Çizgili Renkli Dokuma Çocuk Bornoz, Beyaz Çizgili Renkli Dokuma Bornoz, Beyaz Çizgili Renkli Çocuk, Beyaz Çizgili Renkli Çocuk Bornoz, Beyaz Çizgili Renkli Bornoz, Beyaz Çizgili El, Beyaz Çizgili El Dokuma, Beyaz Çizgili El Dokuma Çocuk, Beyaz Çizgili El Dokuma Çocuk Bornoz, Beyaz Çizgili El Dokuma Bornoz, Beyaz Çizgili El Çocuk, Beyaz Çizgili El Çocuk Bornoz, Beyaz Çizgili El Bornoz, Beyaz Çizgili Dokuma, Beyaz Çizgili Dokuma Çocuk, Beyaz Çizgili Dokuma Çocuk Bornoz, Beyaz Çizgili Dokuma Bornoz, Beyaz Çizgili Çocuk, Beyaz Çizgili Çocuk Bornoz, Beyaz Çizgili Bornoz, Beyaz Renkli, Beyaz Renkli El, Beyaz Renkli El Dokuma, Beyaz Renkli El Dokuma Çocuk, Beyaz Renkli El Dokuma Çocuk Bornoz, Beyaz Renkli El Dokuma Bornoz, Beyaz Renkli El Çocuk, Beyaz Renkli El Çocuk Bornoz, Beyaz Renkli El Bornoz, Beyaz Renkli Dokuma, Beyaz Renkli Dokuma Çocuk, Beyaz Renkli Dokuma Çocuk Bornoz, Beyaz Renkli Dokuma Bornoz, Beyaz Renkli Çocuk, Beyaz Renkli Çocuk Bornoz, Beyaz Renkli Bornoz, Beyaz El, Beyaz El Dokuma, Beyaz El Dokuma Çocuk, Beyaz El Dokuma Çocuk Bornoz, Beyaz El Dokuma Bornoz, Beyaz El Çocuk, Beyaz El Çocuk Bornoz, Beyaz El Bornoz, Beyaz Dokuma, Beyaz Dokuma Çocuk, Beyaz Dokuma Çocuk Bornoz, Beyaz Dokuma Bornoz, Beyaz Çocuk, Beyaz Çocuk Bornoz, Beyaz Bornoz, Çizgili, Çizgili Renkli, Çizgili Renkli El, Çizgili Renkli El Dokuma, Çizgili Renkli El Dokuma Çocuk, Çizgili Renkli El Dokuma Çocuk Bornoz, Çizgili Renkli El Dokuma Bornoz, Çizgili Renkli El Çocuk, Çizgili Renkli El Çocuk Bornoz, Çizgili Renkli El Bornoz, Çizgili Renkli Dokuma, Çizgili Renkli Dokuma Çocuk, Çizgili Renkli Dokuma Çocuk Bornoz, Çizgili Renkli Dokuma Bornoz, Çizgili Renkli Çocuk, Çizgili Renkli Çocuk Bornoz, Çizgili Renkli Bornoz, Çizgili El, Çizgili El Dokuma, Çizgili El Dokuma Çocuk, Çizgili El Dokuma Çocuk Bornoz, Çizgili El Dokuma Bornoz, Çizgili El Çocuk, Çizgili El Çocuk Bornoz, Çizgili El Bornoz, Çizgili Dokuma, Çizgili Dokuma Çocuk, Çizgili Dokuma Çocuk Bornoz, Çizgili Dokuma Bornoz, Çizgili Çocuk, Çizgili Çocuk Bornoz, Çizgili Bornoz, Renkli, Renkli El, Renkli El Dokuma, Renkli El Dokuma Çocuk, Renkli El Dokuma Çocuk Bornoz, Renkli El Dokuma Bornoz, Renkli El Çocuk, Renkli El Çocuk Bornoz, Renkli El Bornoz, Renkli Dokuma, Renkli Dokuma Çocuk, Renkli Dokuma Çocuk Bornoz, Renkli Dokuma Bornoz, Renkli Çocuk, Renkli Çocuk Bornoz, Renkli Bornoz, El, El Dokuma, El Dokuma Çocuk, El Dokuma Çocuk Bornoz, El Dokuma Bornoz, El Çocuk, El Çocuk Bornoz, El Bornoz, Dokuma, Dokuma Çocuk, Dokuma Çocuk Bornoz, Dokuma Bornoz, Çocuk, Çocuk Bornoz, Bornoz,