Kırık Beyaz Boya Sıçramalı El Dokuma Bornoz (brnz21)

İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺170,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺160,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 2
Tahmini Teslim Süresi : 2 Gün
₺40,00 'den başlayan taksitlerle
Logooo
EL DOKUMASI BORNOZ
%100 Pamuk 

UZUNLUK: 120-125 cm Arasında

Unisex Üründür, Bay Bayan Kullanıma Uygundur.
Uzun Süre Kalitesi bozulmayan bir üründür.
Sağlığa Zararlı Olacak maddeler İçermez. 
Senelerin Dokumacılık Tecrübesi El işçiliği ve tezgah dokumacılığı ile harmanlanıp
Bitkisel KÖK boyalar kullanılarak Boyanmış olup, En iyi Pamuktan üretilmiştir.

 

BORNOZ 

Su emme özelliğinden dolayı tüm evlerde, ofislerde havlular kullanılır. Havluların türlerine göre kullanım alanları da farklılık gösterir. El-yüz havlusu, ayak havlusu, mutfak havlusu gibi türleri vardır. Evlerde sıklıkla kullanılan havlu türlerinden biri de bornozlardır. Banyo sonrası kurulanmak için kullanılan bornozlar bir tür havlu çeşidi olmasına karşın sadece su emme özelliği için tercih edilmez.

Bornozlar için su emme özelliğinin yanı sıra yumuşak olması da aranan bir özelliktir. Ancak bornozların kalitesine göre yumuşaklıkları da farklılık gösterir. Her ne kadar yumuşak bir bornoza sahip olsanız da bornozun yumuşaklığını korumakta önemli bir noktadır. Bu nedenle bornozun yıkanma şekli oldukça önemlidir. Doğru şekilde yıkanmayan bornozlar zaman içerisinde yumuşaklıklarını kaybeder. Buna ek olarak çabuk yıpranırlar ve eskirler.  

 

BORNOZ NASIL YIKANIR ?

 

Çamaşır Makinesinde Yıkama

 

Bornozlar çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkanabilen eşyalardandır. Ancak yıkamadan önce bakım etiketindeki talimatları okumak gerekir. Bornozlar bir havlu türü olduğu için doğru sıcaklıkta ve doğru miktarda yıkanmadıkları takdirde hem yumuşaklıklarını kaybederler hem de çabuk deforme olurlar.

Bornozunuzu çamaşır makinesinde yıkamak istiyorsanız bornozunuzun rengine yakın renkler ile birlikte yıkayın. Daha farklı renkler ile birlikte yıkamak çamaşırların renklerinin birbirine geçmesine neden olabilir. Bornozlar duş sonrası kullanılan havlular olduğu için çok sık yıkanmalarına gerek yoktur. Ancak yıkanacağı zaman 40 dereceden yüksek sıcaklıklarda yıkanmamalıdır.

Çamaşır makineleri tam dolu olmadığı zaman daha etkili çalıştıkları için benzer renkler olmaması durumunda sadece bornozunuzu makinenin içine yerleştirebilirsiniz. Uygun miktarda deterjan ve yumuşatıcı da doğru gözlere doldurduktan sonra yüksek devirlerde sıktırmadan yıkayın.

Elde Yıkama

Eğer bornozunuzu elde yıkamak istiyorsanız öncelikle bornozun sığabileceği büyüklükte bir kova ya da leğen ayarlayın. Daha sonra 30-40 derece civarında sıcak su ile kovanın ya da leğenin 3’te 2’sini doldurun. Sıcak suyun üzerine bornozunuzu da koyun.

Bornoz renginize göre en uygun çamaşır deterjanını seçerek bir miktar çamaşır deterjanı ilave edin. Ardından da çitileyerek ya da çiğneyerek bornozunuzu yıkamaya başlayın. Bu şekilde iyice yıkandığına emin olduğunuzda tüm suyu boşaltıp aynı sıcaklıkta su ile tekrar doldurun. Temiz su ile kovayı ya da leğeni doldurduktan sonra tekrar çitileyerek ya da çiğneyerek bornozunuzda kalan tüm deterjanı arındırın.

NOT: Bornozunuzun istediğiniz gibi kokması için esanslı doğal yağlar da kullanabilirsiniz.

Benzer Ürünler
Etiketler
Kırık, Kırık Beyaz, Kırık Beyaz Boya, Kırık Beyaz Boya Sıçramalı, Kırık Beyaz Boya Sıçramalı El, Kırık Beyaz Boya Sıçramalı El Dokuma, Kırık Beyaz Boya Sıçramalı El Dokuma Bornoz, Kırık Beyaz Boya Sıçramalı El Bornoz, Kırık Beyaz Boya Sıçramalı Dokuma, Kırık Beyaz Boya Sıçramalı Dokuma Bornoz, Kırık Beyaz Boya Sıçramalı Bornoz, Kırık Beyaz Boya El, Kırık Beyaz Boya El Dokuma, Kırık Beyaz Boya El Dokuma Bornoz, Kırık Beyaz Boya El Bornoz, Kırık Beyaz Boya Dokuma, Kırık Beyaz Boya Dokuma Bornoz, Kırık Beyaz Boya Bornoz, Kırık Beyaz Sıçramalı, Kırık Beyaz Sıçramalı El, Kırık Beyaz Sıçramalı El Dokuma, Kırık Beyaz Sıçramalı El Dokuma Bornoz, Kırık Beyaz Sıçramalı El Bornoz, Kırık Beyaz Sıçramalı Dokuma, Kırık Beyaz Sıçramalı Dokuma Bornoz, Kırık Beyaz Sıçramalı Bornoz, Kırık Beyaz El, Kırık Beyaz El Dokuma, Kırık Beyaz El Dokuma Bornoz, Kırık Beyaz El Bornoz, Kırık Beyaz Dokuma, Kırık Beyaz Dokuma Bornoz, Kırık Beyaz Bornoz, Kırık Boya, Kırık Boya Sıçramalı, Kırık Boya Sıçramalı El, Kırık Boya Sıçramalı El Dokuma, Kırık Boya Sıçramalı El Dokuma Bornoz, Kırık Boya Sıçramalı El Bornoz, Kırık Boya Sıçramalı Dokuma, Kırık Boya Sıçramalı Dokuma Bornoz, Kırık Boya Sıçramalı Bornoz, Kırık Boya El, Kırık Boya El Dokuma, Kırık Boya El Dokuma Bornoz, Kırık Boya El Bornoz, Kırık Boya Dokuma, Kırık Boya Dokuma Bornoz, Kırık Boya Bornoz, Kırık Sıçramalı, Kırık Sıçramalı El, Kırık Sıçramalı El Dokuma, Kırık Sıçramalı El Dokuma Bornoz, Kırık Sıçramalı El Bornoz, Kırık Sıçramalı Dokuma, Kırık Sıçramalı Dokuma Bornoz, Kırık Sıçramalı Bornoz, Kırık El, Kırık El Dokuma, Kırık El Dokuma Bornoz, Kırık El Bornoz, Kırık Dokuma, Kırık Dokuma Bornoz, Kırık Bornoz, Beyaz, Beyaz Boya, Beyaz Boya Sıçramalı, Beyaz Boya Sıçramalı El, Beyaz Boya Sıçramalı El Dokuma, Beyaz Boya Sıçramalı El Dokuma Bornoz, Beyaz Boya Sıçramalı El Bornoz, Beyaz Boya Sıçramalı Dokuma, Beyaz Boya Sıçramalı Dokuma Bornoz, Beyaz Boya Sıçramalı Bornoz, Beyaz Boya El, Beyaz Boya El Dokuma, Beyaz Boya El Dokuma Bornoz, Beyaz Boya El Bornoz, Beyaz Boya Dokuma, Beyaz Boya Dokuma Bornoz, Beyaz Boya Bornoz, Beyaz Sıçramalı, Beyaz Sıçramalı El, Beyaz Sıçramalı El Dokuma, Beyaz Sıçramalı El Dokuma Bornoz, Beyaz Sıçramalı El Bornoz, Beyaz Sıçramalı Dokuma, Beyaz Sıçramalı Dokuma Bornoz, Beyaz Sıçramalı Bornoz, Beyaz El, Beyaz El Dokuma, Beyaz El Dokuma Bornoz, Beyaz El Bornoz, Beyaz Dokuma, Beyaz Dokuma Bornoz, Beyaz Bornoz, Boya, Boya Sıçramalı, Boya Sıçramalı El, Boya Sıçramalı El Dokuma, Boya Sıçramalı El Dokuma Bornoz, Boya Sıçramalı El Bornoz, Boya Sıçramalı Dokuma, Boya Sıçramalı Dokuma Bornoz, Boya Sıçramalı Bornoz, Boya El, Boya El Dokuma, Boya El Dokuma Bornoz, Boya El Bornoz, Boya Dokuma, Boya Dokuma Bornoz, Boya Bornoz, Sıçramalı, Sıçramalı El, Sıçramalı El Dokuma, Sıçramalı El Dokuma Bornoz, Sıçramalı El Bornoz, Sıçramalı Dokuma, Sıçramalı Dokuma Bornoz, Sıçramalı Bornoz, El, El Dokuma, El Dokuma Bornoz, El Bornoz, Dokuma, Dokuma Bornoz, Bornoz,