Pembe Renkli Çizgili El Dokuma Çocuk Bornoz (brnz11)

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺120,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺90,00(KDV Dahil)
* ₺22,50 'den başlayan taksitlerle
newssss
EL DOKUMASI ÇOCUK BORNOZ


BEDEN: 3 - 6  Yaş Arası Standart Kilolarda olan Çocuklar için Uygundur.

%100 Pamuk 

UZUNLUK: 60-65 cm Arasında

Uzun Süre Kalitesi bozulmayan bir üründür.
Sağlığa Zararlı Olacak maddeler İçermez. 
Senelerin Dokumacılık Tecrübesi El işçiliği ve tezgah dokumacılığı ile harmanlanıp
Bitkisel KÖK boyalar kullanılarak Boyanmış olup, En iyi Pamuktan üretilmiştir.

 

BORNOZ 

Su emme özelliğinden dolayı tüm evlerde, ofislerde havlular kullanılır. Havluların türlerine göre kullanım alanları da farklılık gösterir. El-yüz havlusu, ayak havlusu, mutfak havlusu gibi türleri vardır. Evlerde sıklıkla kullanılan havlu türlerinden biri de bornozlardır. Banyo sonrası kurulanmak için kullanılan bornozlar bir tür havlu çeşidi olmasına karşın sadece su emme özelliği için tercih edilmez.

Bornozlar için su emme özelliğinin yanı sıra yumuşak olması da aranan bir özelliktir. Ancak bornozların kalitesine göre yumuşaklıkları da farklılık gösterir. Her ne kadar yumuşak bir bornoza sahip olsanız da bornozun yumuşaklığını korumakta önemli bir noktadır. Bu nedenle bornozun yıkanma şekli oldukça önemlidir. Doğru şekilde yıkanmayan bornozlar zaman içerisinde yumuşaklıklarını kaybeder. Buna ek olarak çabuk yıpranırlar ve eskirler.  

 

BORNOZ NASIL YIKANIR ?

 

Çamaşır Makinesinde Yıkama

 

Bornozlar çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkanabilen eşyalardandır. Ancak yıkamadan önce bakım etiketindeki talimatları okumak gerekir. Bornozlar bir havlu türü olduğu için doğru sıcaklıkta ve doğru miktarda yıkanmadıkları takdirde hem yumuşaklıklarını kaybederler hem de çabuk deforme olurlar.

Bornozunuzu çamaşır makinesinde yıkamak istiyorsanız bornozunuzun rengine yakın renkler ile birlikte yıkayın. Daha farklı renkler ile birlikte yıkamak çamaşırların renklerinin birbirine geçmesine neden olabilir. Bornozlar duş sonrası kullanılan havlular olduğu için çok sık yıkanmalarına gerek yoktur. Ancak yıkanacağı zaman 40 dereceden yüksek sıcaklıklarda yıkanmamalıdır.

Çamaşır makineleri tam dolu olmadığı zaman daha etkili çalıştıkları için benzer renkler olmaması durumunda sadece bornozunuzu makinenin içine yerleştirebilirsiniz. Uygun miktarda deterjan ve yumuşatıcı da doğru gözlere doldurduktan sonra yüksek devirlerde sıktırmadan yıkayın.

Elde Yıkama

Eğer bornozunuzu elde yıkamak istiyorsanız öncelikle bornozun sığabileceği büyüklükte bir kova ya da leğen ayarlayın. Daha sonra 30-40 derece civarında sıcak su ile kovanın ya da leğenin 3’te 2’sini doldurun. Sıcak suyun üzerine bornozunuzu da koyun.

Bornoz renginize göre en uygun çamaşır deterjanını seçerek bir miktar çamaşır deterjanı ilave edin. Ardından da çitileyerek ya da çiğneyerek bornozunuzu yıkamaya başlayın. Bu şekilde iyice yıkandığına emin olduğunuzda tüm suyu boşaltıp aynı sıcaklıkta su ile tekrar doldurun. Temiz su ile kovayı ya da leğeni doldurduktan sonra tekrar çitileyerek ya da çiğneyerek bornozunuzda kalan tüm deterjanı arındırın.

NOT: Bornozunuzun istediğiniz gibi kokması için esanslı doğal yağlar da kullanabilirsiniz.

Etiketler
Pembe, Pembe Renkli, Pembe Renkli Çizgili, Pembe Renkli Çizgili El, Pembe Renkli Çizgili El Dokuma, Pembe Renkli Çizgili El Dokuma Çocuk, Pembe Renkli Çizgili El Dokuma Çocuk Bornoz, Pembe Renkli Çizgili El Dokuma Bornoz, Pembe Renkli Çizgili El Çocuk, Pembe Renkli Çizgili El Çocuk Bornoz, Pembe Renkli Çizgili El Bornoz, Pembe Renkli Çizgili Dokuma, Pembe Renkli Çizgili Dokuma Çocuk, Pembe Renkli Çizgili Dokuma Çocuk Bornoz, Pembe Renkli Çizgili Dokuma Bornoz, Pembe Renkli Çizgili Çocuk, Pembe Renkli Çizgili Çocuk Bornoz, Pembe Renkli Çizgili Bornoz, Pembe Renkli El, Pembe Renkli El Dokuma, Pembe Renkli El Dokuma Çocuk, Pembe Renkli El Dokuma Çocuk Bornoz, Pembe Renkli El Dokuma Bornoz, Pembe Renkli El Çocuk, Pembe Renkli El Çocuk Bornoz, Pembe Renkli El Bornoz, Pembe Renkli Dokuma, Pembe Renkli Dokuma Çocuk, Pembe Renkli Dokuma Çocuk Bornoz, Pembe Renkli Dokuma Bornoz, Pembe Renkli Çocuk, Pembe Renkli Çocuk Bornoz, Pembe Renkli Bornoz, Pembe Çizgili, Pembe Çizgili El, Pembe Çizgili El Dokuma, Pembe Çizgili El Dokuma Çocuk, Pembe Çizgili El Dokuma Çocuk Bornoz, Pembe Çizgili El Dokuma Bornoz, Pembe Çizgili El Çocuk, Pembe Çizgili El Çocuk Bornoz, Pembe Çizgili El Bornoz, Pembe Çizgili Dokuma, Pembe Çizgili Dokuma Çocuk, Pembe Çizgili Dokuma Çocuk Bornoz, Pembe Çizgili Dokuma Bornoz, Pembe Çizgili Çocuk, Pembe Çizgili Çocuk Bornoz, Pembe Çizgili Bornoz, Pembe El, Pembe El Dokuma, Pembe El Dokuma Çocuk, Pembe El Dokuma Çocuk Bornoz, Pembe El Dokuma Bornoz, Pembe El Çocuk, Pembe El Çocuk Bornoz, Pembe El Bornoz, Pembe Dokuma, Pembe Dokuma Çocuk, Pembe Dokuma Çocuk Bornoz, Pembe Dokuma Bornoz, Pembe Çocuk, Pembe Çocuk Bornoz, Pembe Bornoz, Renkli, Renkli Çizgili, Renkli Çizgili El, Renkli Çizgili El Dokuma, Renkli Çizgili El Dokuma Çocuk, Renkli Çizgili El Dokuma Çocuk Bornoz, Renkli Çizgili El Dokuma Bornoz, Renkli Çizgili El Çocuk, Renkli Çizgili El Çocuk Bornoz, Renkli Çizgili El Bornoz, Renkli Çizgili Dokuma, Renkli Çizgili Dokuma Çocuk, Renkli Çizgili Dokuma Çocuk Bornoz, Renkli Çizgili Dokuma Bornoz, Renkli Çizgili Çocuk, Renkli Çizgili Çocuk Bornoz, Renkli Çizgili Bornoz, Renkli El, Renkli El Dokuma, Renkli El Dokuma Çocuk, Renkli El Dokuma Çocuk Bornoz, Renkli El Dokuma Bornoz, Renkli El Çocuk, Renkli El Çocuk Bornoz, Renkli El Bornoz, Renkli Dokuma, Renkli Dokuma Çocuk, Renkli Dokuma Çocuk Bornoz, Renkli Dokuma Bornoz, Renkli Çocuk, Renkli Çocuk Bornoz, Renkli Bornoz, Çizgili, Çizgili El, Çizgili El Dokuma, Çizgili El Dokuma Çocuk, Çizgili El Dokuma Çocuk Bornoz, Çizgili El Dokuma Bornoz, Çizgili El Çocuk, Çizgili El Çocuk Bornoz, Çizgili El Bornoz, Çizgili Dokuma, Çizgili Dokuma Çocuk, Çizgili Dokuma Çocuk Bornoz, Çizgili Dokuma Bornoz, Çizgili Çocuk, Çizgili Çocuk Bornoz, Çizgili Bornoz, El, El Dokuma, El Dokuma Çocuk, El Dokuma Çocuk Bornoz, El Dokuma Bornoz, El Çocuk, El Çocuk Bornoz, El Bornoz, Dokuma, Dokuma Çocuk, Dokuma Çocuk Bornoz, Dokuma Bornoz, Çocuk, Çocuk Bornoz, Bornoz,